ÜYELİK SÜRECİ

  1. ÜCRETSİZ ÜYELİK -Ücretsiz üyelik linkinden öncelikle üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ücretsiz Üyelik!
  2. TEST AŞAMASI- Üyelik İşlemleri bittikten sonra Müşteri temsilcilerimiz sisinle irtibata geçerek hesabınıza sistemimizi test edebilmeniz için 10 sms kredi yükleyecektir.
  3. HIZLI AKTİVASYON- Eğer testler sonunda sistemi kullanmaya karar verdiyseniz, Aktivasyonun gerçekleşmesi için bir takım evraklar gerekmektedir.  
  • Bireysel Abonelikler İçin - Abonelik Sözleşmesi (Müşteri Temsilcisi İletecek), Kimlik Kopyası ve E-Devletten alınmış Barkodlu Yerleşim Yeri Belgesi.
  • Firma Abonelikleri İçin - Abonelik Sözleşmesi (Müşteri Temsilcisi İletecek), Vergi Levhası, Şirket İmza Sirküsü, Yetkili Kimlik Kopyası, Ticaret Sicil Gazetesi Örneği.
  • Dernek ve Vakıf Abonelikleri İçin - Abonelik Sözleşmesi (Müşteri Temsilcisi İletecek), Dernek/Vakıf Karar defteri ana sayfası, SMS Almaya yetkilendirilen kişiyi belirtilen kararın olduğu sayfanın kopyaları, Dernek başkanı ve SMS almaya yetkilendirilen kişinin kimlik kopyaları.
  • Diğer Abonelikler İçin - Gerekli evraklar için Müşteri Temsilcimizle görüşünüz!


ABONELİK ŞEKLİNİZE GÖRE HAZIRLAYACAĞINIZ EVRAKLARI [email protected] mail adresine gönderebili yada daha hızlı olması için panelden yükleyebilirsiniz.

  1. PAKET SEÇİMİ VE ÖDEME-Almak istediğiniz paketi seçerek ödeme şekline göre alımı gerçekleştirebilirsiniz! Banka Havale /EFT hesap numaralarımızı panel üzerinde görebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme yapmak için Müşteri Temsilcinizle irtibata geçiniz.
  2. ARTIK SMS GÖNDEREBİLİRSİNİZ!- Paket siçimi ve ödeme adımını tamamladıktan sonra rehberinizi panele yükleyerek SMS gönderimi yapabilirsiniz!

Sayfayı Paylaş!

Adres

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 /101 Bayraklı İZMİR


İletişim

T: 0232 335 09 80
F: 0232 335 09 80
@: destek@projesms.com

Linkler

Ücretsiz Üyelik
Üye Girişi
Gizlilik
İade Şartları

Diğer Projemiz

OkuldanSMS


T.C.Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) 'dan İşletmeci Yetkisine Sahip İNTERAKTİF SMS TELEKOMÜNİKASYON HİZ.TİC.LTD.ŞTİ. Ad ve Hesabına hizmet sunmaktadır.